Kahve kavurma günü 18 Ekim Pazartesi. Şimdi sipariş verin 🚀

GÖNDERİM VE TESLİMAT

Kamarad online kahve gönderimi

*

ÖNEMLİ UYARI:

Global COVID-19 salgını nedeniyle gerekli önemleri aldık, çalışma prensiplerimizi yeniden düzenledik. Kahve kavurma günü ardından, en geç 1 işgünü içinde siparişlerinizi hazırlıyor, kargo firmasına teslim ediyoruz. 

*

Kargoya teslim ettiğimiz paketler, kargo firması tarafından sırayla işleme alınıyor. Siparişiniz kargo firması tarafından işleme aldığında, takip numaranızı içeren bir e-posta alacaksınız. Kargonuzun nerede olduğunu bu e-postadan takip edebilirsiniz.

Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Sağlıkla ve sevgiyle kalın.

*

 

GENEL BİLGİLER

Yurt içi teslimatlar, teslimat ücretleri

Tüm Türkiye’ye teslimat yapıyoruz. Teslimat süreleri ve ücretleri gönderim adresinize göre değişiklik gösterebilir. 

Yurt içi teslimat süreleri

Tüm ürünler, yurt içi teslimatlarda genel merkezimizden çıkış yaptıktan sora ortalama 1-3 gün içinde adresinizde olur. 

 *

MEVCUT KARGO TERCİHLERİ

Kargo tercihleri

 Tüm ürünler, Türkiye’nin en güvenilir kargo firmaları tarafından sorunsuz ve hızlı bir şekilde adresinize ulaştırılacaktır. Tüm kargo firmaları çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.

120 TL ve üzeri kargo bedava

 Şu anda tüm yurt içi teslimatlarda 120 TL ve üzeri kargo bedava kampanyası bulunmaktadır. 120 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti Kamarad Coffee Roastery tarafından karşılanır.

 *

SİPARİŞİNİZİ TAKİP EDİN

Kahvem nerede, ürünlerim nerede?

Kahve ve ürünleriniz kargo servisine teslim edildiği anda size haber veriyoruz. Size e-posta yoluyla ilettiğimiz kargo takip linkinden siparişinizin nerede olduğunu, tahminen ne zaman geleceğini öğrenebilirsiniz. 

Siparişinizin nerede olduğu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, size göndermiş olduğumuz kargo takip numarası ile yetkili kargo firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo: www.yurticikargo.com

Alo Yurtiçi Kargo: 444 99 99