Bir sonraki kahve kavurma günü 17 Mayıs Pazartesi. Şimdi sipariş verebilirsiniz!

BİZİ TANIYIN

Kamarad Coffee Roastery olarak en kaliteli ve en taze kahvelere ulaşmayı amaçlıyoruz. Kahve çekirdeklerimizi dikkatli bir şekilde seçiyor, özenle kavurup el emeğiyle paketliyoruz. Biz, nitelikli kahveye olan tutkumuzla mümkün olan en iyi kahveyi kavurmak ve demlemek için yola çıkan kahve kavurucularıyız. Aynı yolda ilerleyen arkadaş, yoldaş anlamına gelen Kamarad ismiyle kahveseverler ve işletmelere, taze kahve arayışında yol gösteriyoruz.

*

Her şeye iyi kahveyi arayarak başladık. 

Yeni hasat kahvelerle en iyi üretimi yapabilmek için Nitelikli Kahve Birliği (SCA, Specialty Coffee Association) eğitimlerinden geçtik. Sürekli yeni ve farklı kahveler demleyerek, okuyup araştırarak, kahve kavurarak kendimizi geliştirmeye adadık. 2015 yılında hayallerimizi gerçeğe dönüştürdük. Kahve bilgimizi ve deneyimimizi daha çok kahve tutkunuyla paylaşmak ve bir araya gelmek için Kamarad Coffee Roastery’yi kurduk.

*

Önceliğimiz çekirdek. 

Her bir çekirdeğin üzerinde ne kadar çok emek harcandığının farkındalığıyla yolculuğumuza devam ediyoruz. Kahve çekirdeklerinin tazeliğine ve doğru kavrulmasına çok önem veriyoruz. Çünkü her bir çekirdek bizim için büyük bir emek demek.

 *

 Şeffaflık. 

Çiftliklerdeki kahve meyvelerinin tek tek toplanmasından fincana ulaşana kadar geçen her sürecin şeffaf olması gerektiğini savunuyoruz. Her kavurma günü öncesi, hikayelerini biriktirdiğimiz nitelikli kahve çekirdeklerini özenle seçiyoruz. Kahvelerimizi cinsine ve işlemine uygun profillerde kavuruyoruz.

*

Paylaşmak. 

Kavurma sonrasında kahvelerimizi tadıyor, çekirdeklerde gizli aromaları ve tatları ortaya çıkardıkça büyük keyif alıyor ve bu deneyimi kahve severlerle paylaşıyoruz. Kamarad kahvelerini en taze şekilde adresinize ulaştırmak ve en doğru şekilde demlenmesine öncü olmak bizim için büyük bir mutluluk. Çünkü biliyoruz ki taze kavrulmuş kahve tadının eşi benzeri yok!  

*

İyi kahve için hakkını ara! 

Biz yolculuğumuza iyi kahveyi arayarak başladık. Şimdi kahve deneyimimizi paylaşmak için buradayız. Bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kahvelerimizle tanışmak için buraya bakabilirsiniz.

*

Taze kahvenizi iyi bir şekilde demlemek için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

*

Bizimle iletişime geçmek için bu sayfaya bakın.