Merhaba! Bir sonraki kahve kavurma tarihi 11 Aralık 2018'dir.

BİZİ TANIYIN

Biz, iyi kahve içmek için yola çıkan kahve tutkunlarıyız. 

Nitelikli kahveye olan tutkumuzla mümkün olan en iyi kahveyi kavurmak ve demlemek amacıyla yola çıkan kahve kavurucularıyız. 

Yolculuğumuza 2014 yılında başladık. Masa başı işlerimizin günlük eşlikçisi, çok sevdiğimiz kahvenin gizemine kendimizi kaptırdık. Nitelikli Kahve Derneği (SCA, Specialty Coffee Association) eğitimlerinden geçtik, sürekli okuyarak, araştırarak ve kahve demleyerek kendimizi geliştirmeye adadık.

2015 yılında, iyi kahve içmek için başladığımız hayallerimizi Kamarad Coffee Roastery kahve kavurma atölyemizle gerçeğe dönüştürdük. Kahve bilgimizi ve deneyimimizi paylaşmak ve daha çok kahve tutkunuyla bir araya gelmek için buradayız. Bugün, her bir çekirdeğin üzerinde ne kadar çok emek harcandığının farkındalığıyla yolculuğumuza devam ediyoruz. Kahve çekirdeklerinin tazeliğine, kavrulmasına ve demlenmesine çok önem veriyoruz. Kavurduğumuz kahvelerin hem taze taze hem de en iyi şekilde demlenmesi için özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki taze kavrulmuş kahve tadının eşi benzeri yok.  

Kahve meyvelerinin çiftliklerde tek tek toplanıp ayıklanmasından, fincana ulaşana kadar geçen her sürecin şeffaf olması gerektiğini savunuyoruz. Her kavurma günü öncesinde, hikayelerini biriktirdiğimiz nitelikli kahve çekirdeklerini özenle seçip ayıklıyoruz. Kahvelerimizi cinsine ve işlemine uygun profillerde kavuruyoruz. Kavurma sonrasında kahvelerimizi tadıyor, çekirdeklerde gizli aromaları ve tatları ortaya çıkardıkça büyük keyif alıyor ve bu deneyimimizi kahve severlerle paylaşıyoruz. Siz de iyi kahve için hakkınızı arayın!  

Dünyanın farklı yörelerinden gelen Kamarad kahvelerini yerinde görmek ve bize ulaşmak için buraya bakın.

Taze kahvenizi iyi bir şekilde demlemek için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kahveyle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru varsa, formu doldurun.